PDF printing with template (1.1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Download PDF
ro: Descărcare PDF

en: Views
ro: Vizualizări

en: Page
ro: Pagina

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: Print
ro: Printare

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Paper Orientation
ro: Orientarea hârtiei
