PDF printing with template (1.1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: Views
ru: Представление

en: Page
ru: Страница

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Print
ru: Печать

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная
