PDF printing with template (1.1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: PDF download
tr: PDF indirme

en: Views
tr: Görünümler

en: Page
tr: Sayfa

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Print
tr: Yazdır

en: - Select -
tr: - Seçin -
