PDF printing with template (1.1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Page
hr: Stranica

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Print
hr: Ispis

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
