PDF printing with template (1.1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Page
be: Старонка

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Print
be: Друк

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
