PDF printing with template (1.1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: About
bo: གསལ་བཤད
