PDF printing with template (1.1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Page
ca: Pàgina

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Print
ca: Impressió

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -
