PDF printing with template (1.1.3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Download PDF
es: Descargar PDF

en: PDF download
es: Descargar PDF

en: Views
es: Vistas

en: Page
es: Página

en: Configuration saved.
es: Configuración guardada.

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Print
es: Imprimir

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical
