PDF printing with template (1.1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Views
gl: Vistas

en: Page
gl: Páxina

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Print
gl: Imprimir

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical
