PDF printing with template (1.1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Page
he: דף

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Print
he: הדפסה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -
