PDF printing with template (1.1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Print
hi: छापा

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
