PDF printing with template (1.1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Download PDF
it: Scarica PDF

en: Views
it: Viste

en: Page
it: Pagina

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Print
it: Stampa

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -
