PDF printing with template (1.1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Views
jv: View

en: Page
jv: Kācā

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Print
jv: Céthak

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
