PDF printing with template (1.1.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Download PDF
pt: Descarregar PDF

en: PDF download
pt: Download PDF

en: Page
pt: Página

en: Configuration saved.
pt: Configuração guardada.

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Print
pt: Imprimir

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato
