PDF printing with template (1.1.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Page
sv: Sida

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Link text
sv: Länktext

en: Print
sv: Utskrift

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående
