PDF printing with template (1.1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Page
el: Σελίδα

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Print
el: Εκτύπωση

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
