PDF printing with template (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Download PDF
fa: دانلود فایل PDF

en: Views
fa: نماها

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Print
fa: چاپ

en: - Select -
fa: - انتخاب -
