PDF printing with template (1.1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Page
nl: Pagina

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Link text
nl: Linktekst

en: Print
nl: Afdrukken

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret
