PDF printing with template (1.1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Configuration saved.
ta: முறைப்படுத்தல் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Print
ta: பதிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
