PDF printing with template (1.1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Page
te: పేజీ

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
