Fraction (2.3.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Percentage
cs: Procenta

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Precision
cs: Přesnost

en: About
cs: Popis

en: Numeric
cs: Číselné

en: And max
cs: A maximálně

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Filter format
cs: Formát filtru

en: Field types
cs: Typy polí

en: Display prefix and suffix.
cs: Zobrazit předponu a příponu.

en: Display with prefix and suffix.
cs: Zobrazit s předponou a příponou.

en: Display prefix and suffix
cs: Zobrazit předponu a příponu
