Fragments (2.0.0) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
