Fragments (2.0.0) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: author
sv: författare

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Created by
sv: Skapad av

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Master
sv: Huvud

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.

en: @date by @username
sv: @date av @username
