Fragments (2.0.1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ
