Fragments (2.0.1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
