Fragments (2.0.2) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: author
fi: kirjoittaja

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Created by
fi: Luonut

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Master
fi: Isäntä

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
