Fragments (2.0.2) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
