Fragments (2.1.0-rc1) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
