Fragments (2.1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
