Fragments (2.1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: author
cs: autor

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Master
cs: Nadřízené
