Fragments (2.1.0-rc1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: - All -
my: - အားလုံး -
