Fragments (2.1.0-rc1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
