Fragments (2.2.0-rc2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: author
th: ผู้เขียน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.
