Fragments (2.1.2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: author
gl: autor

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual
