Fragments (2.1.2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Not published
mr: अप्रकाशित
