Fragments (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: author
is: höfundur

en: Revision
is: Útgáfa

en: Not published
is: Ekki birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
