Fragments (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: author
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: - All -
ka: - ყველა -
