Fragments (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
