Free Disk Space (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: System
eu: Sistema

en: Directory
eu: Fitxategia
