Free Disk Space (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: System
fr: Système

en: Directory
fr: Répertoire
