Free Disk Space (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: System
hr: Sustav

en: Directory
hr: Imenik
