Free Disk Space (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ
