Free Disk Space (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: System
vi: Hệ thống

en: Directory
vi: Thư mục
