Free Disk Space (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Overview
de: Übersicht

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Directory
de: Verzeichnis

en: Disk space
de: Festplatten-Platz
