Free Disk Space (1.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: System
hu: Rendszer

en: Directory
hu: Könyvtár
