Free Disk Space (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: System
ka: სისტემა

en: Directory
ka: დირექტორია
