Free Disk Space (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: System
bs: Sistem

en: Directory
bs: Direktorij
