Free Disk Space (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: System
ca: Sistema

en: Directory
ca: Directori
