Free Disk Space (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: System
fi: Järjestelmä

en: Directory
fi: Hakemisto
