Free Disk Space (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: System
gl: Sistema

en: Directory
gl: Directorio
